





Nog niet eerder wist een tool ervoor te zorgen dat kinderen van alle basisscholen en het speciaal onderwijs uit één gemeente met zoveel facetten van sport in aanraking kunnen komen. Een uitgebreid automatiseringsysteem is gekoppeld aan een groots marketingconcept, zodat alle participanten voordeel ondervinden van dit initiatief.
Vereniging en scholier worden middels dit unieke automatiseringsysteem en het marketingconcept Sjors Sportief (voor de buitenwereld) eenvoudig naar elkaar toe gebracht. De mascotte Sjors Sportief weet dit op passende wijze te realiseren door op een speelse en leuke manier het gezicht van de naschoolse sport te zijn; sporten is ook leuk!
Verenigingen kunnen na gebruikmaking van het systeem, aan de hand van een kennismakingscursus (bestaande uit enkele lessen) zich van hun beste kant laten zien, waardoor ledenwerving gestimuleerd wordt. Ook de kinderen kunnen eindelijk op laagdrempelige wijze en zonder consequenties rondneuzen welke sport nu het beste bij hen past. Voor de gemeente zelf, zijn er legio mogelijkheden binnen het automatiseringsysteem om alle ontwikkelingen van dichtbij te volgen en hier desgewenst op te anticiperen.
Niet onbelangrijk is de benoeming dat zelfs de Provincie Noord-Brabant voor de snelle beslissers (nog in 2010) bereid is tot cofinanciering, omdat ook zij geloven in dit unieke initiatief.