Landerd gaat samenwerken met Sportstimulering Nederland


18 juni 2010

 



Sjors Sportief

Afgelopen jaar hebben de sportkennismakingslessen in Landerd al een mooi succes geboekt, maar sportdeelname kan nooit groot genoeg zijn. Hierom heeft gemeente Landerd besloten een samenwerking aan te gaan met Sportstimulering Nederland. Zij hebben een marketingconcept ontwikkeld die nog beter aansluit bij de behoeften van de kinderen. Sjors Sportief is de naam van de mascotte en van Sjors zullen de kinderen nog veel te horen krijgen. Kijk op het woonadres van Sjors wat hij allemaal doet en kan.

Kennismakingscursussen
De kinderen uit groep 4 t/m groep 8 mogen in het schooljaar 2010/ 2011 één (of meerdere) favoriete sport(en) uitkiezen, waar zij een enkele introductielessen kunnen volgen. Voor slechts € 6,00 krijgen zij de kans een kijkje in de keuken te nemen bij de sport(en) waar zij nieuwsgierig naar zijn. Alle opgegeven kennismakingscursussen worden kenbaar gemaakt in het Sjors Sportief schoolsportboekje, dat aan het begin van het schooljaar door de basisscholen wordt uitgedeeld. Ook kunnen zij op bovengenoemde website terecht voor het aanbod en nog veel meer leuke dingen. Korte tijd na de overhandiging van het Sjors Sportief Schoolsportboekje krijgt ieder kind de kans zich in te schrijven voor zijn, of haar gewenste sport.

Inschrijven verenigingen
Ook dit jaar roept de gemeente Landerd alle verenigingen op om een kennismakingscursus te verzorgen en dus te participeren in het schoolsportaanbod. Inmiddels hebben alle verenigingen uit gemeente Landerd een brief toegestuurd gekregen, met daarop relevante informatie over de unieke werkwijze van Sportstimulering Nederland.
Heeft uw vereniging deze informatie onverhoopt niet ontvangen, laat dit per e-mail weten aan: info@sportstimuleringnederland.nl.

De tekenwedstrijd
De tekentalenten van alle basisscholen in de gemeente Landerd mogen flink hun best gaan doen om de mooiste omslagtekening voor het schoolsportboekje 2010 – 2011 te fabriceren. Tot 7 juli 2010 is het mogelijk om sporttekeningen in te zenden naar onderstaand adres. Vanaf dan mag iedereen op de website www.sjorssportief.nl gaan stemmen op één van de 5 genomineerden. De winnaar krijgt de voorkant van het schoolsportboekje EN mag met de hele klas een middag gaan zwemmen in het Golfbad Oss!

Meer informatie
Wilt u meer weten? Neem dan contact op met Sportstimulering Nederland: info@sportstimuleringnederland.nl, of ga naar de website: www.sportstimuleringnederland.nl.

 

 



Bron: http://www.landerd.nl/index.php?simaction=content&mediumid=1&pagid=16&stukid=29083

Vorige pagina
| Sitemap | Disclaimer | Contact |